Sportistja më e mirë shqiptare tregon muskujt dhe bukurinë... - Bota Sot
Sportistja më e mirë shqiptare tregon muskujt dhe bukurinë...

Hendboll

Sportistja më e mirë shqiptare tregon muskujt dhe bukurinë...

Nga: Kemajl Goca Më: 25 shtator 2018 Në ora: 11:54
Dijana Ujkiç

Nga sportet kolektive të lojës me dorë, pa dyshim se është se sportistja më e mirë shqiptare Dijana Ujkiç, e cila jeton e vepron në Malësi të Malit të Zi.  Thjeshtësia dhe sinqeriteti i hendbollistes janë model për të gjitha gjeneratat e reja, sidomos ato që merren me sport dhe janë profesioniste.

Image

Dijana apo anëtarja e kampiones në fuqi malazeze, Buduçnosti nga Podgorica dhe kombëtares së Malit të Zi, me fotot e fundit ka treguar muskujt, bukurinë dhe tatuazhet e saja.

Image

Një panoramë në vete për sportisten me të mirë shqiptare të sporteve me dorë, e cila po përgatitet me Buduçnostin për garat e fazës së grupeve në Champions League.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat