Viktimat në autostradë janë nga këto dy qytete të Kosovës - Bota Sot
Viktimat në autostradë janë nga këto dy qytete të Kosovës

Lajme

Viktimat në autostradë janë nga këto dy qytete të Kosovës

Më: 29 qershor 2019 Në ora: 09:46
Ilustrim

Dy persona kanë vdekur pasi kanë rënë në një humnerë në segmentin Suharekë-Duhël, nëautostradën “Ibrahim Rugova.

Viktimat janë 26 vjeçari, A.B dhe G.G, 20 vjeçar

Siç mësohet, njëri është nga komuna e Prizrenit e tjetri nga fshati Dobërdelan i komunës së Suharekës.

Këtë e ka konfirmuar për Indeksonline edhe kryetari i komunës së Suharekës, Bali Muharremaj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...