Vëmendje vajza, ky është bukuroshi nga Lipjani që shkëlqeu në maturë! - Bota Sot
Vëmendje vajza, ky është bukuroshi nga Lipjani që shkëlqeu në maturë!

Mediale Vip

Vëmendje vajza, ky është bukuroshi nga Lipjani që shkëlqeu në maturë!

Më: 18 maj 2019 Në ora: 22:19
Blend Thaçi

Mbrëmjen e Maturës sot e kanë festuar shumë të rinj të cilët kanë mbaruar shkollimin e mesëm.

Në mesin e gjithë këtyre të rinjve ishte edhe Blend Thaçi nga Lipjani.

Blendi ka mbaruar shkollimin e mesëm në shkollën “Ulpiana” në Lipjan, ndërsa sot në petkun e zi shumë elegant u shfaq si kurrë më parë.

Jemi mësuar që cdo herë femrat të marrin vëmendjen me dukjen e tyre, por kësaj radhe është Blendi ai i cili mori vëmendjen me dukjen e tij plotë stil dhe i veçantë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...