Majk dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e radhës - Bota Sot
Majk dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e radhës

Mediale Vip

Majk dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e radhës

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 21:30
Majk dhe Ghetto Geasy

Majk dhe Ghetto Geasy kanë publikuar këngën e tyre të re.

Ghetto Geasy dhe Majk njihen për hitet e tyre verore, dyshja ka ardhur sërish me një këngë të tillë.

Minuta më parë është publikuar videoklipi i ri i anëtarëve të grupit ‘BabaStars’, ‘Malena’ titullohet dueti i ri i dyshes.

Çdo bashkëpunim i dyshes ka rezultuar me sukses, prandaj pritshmëritë janë të mëdha edhe për këngën e re.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat