Humbi 27 kile, Gili befason me format e saj - Bota Sot
Humbi 27 kile, Gili befason me format e saj

Mediale Vip

Humbi 27 kile, Gili befason me format e saj

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 16:20
Gili

Ajo ka lënë gjurmë në skenën muzikore.

Këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, Gili dhe tekstshkruesi, Ilir Berani janë një ndër çiftet më të dashura të estradës. Gili dhe Ilir Berani fillimisht ishin shokë banke, e pastaj u bënë edhe shokë jete.

Mbrëmë për dyshen e njohur ka qenë një natë e veçantë, ata mbrëmë festuan 35 vjetorin e maturës.

Me këtë rast Gili ka publikuar një fotografi bashkë me Ilirin ku çifti duken shumë bukur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...