Lorena Haliti pozon me modelet e njohura botërore - Bota Sot
Lorena Haliti pozon me modelet e njohura botërore

Mediale Vip

Lorena Haliti pozon me modelet e njohura botërore

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 19:20
Lorena Haliti

Modelja nga Shqipëria ka ndarë një imazh me dy modelet e njohura.

   

Modelja me origjinë shqiptare, Lorena Haliti, prej kohësh tashmë është duke jetuar dhe vepruar në SHBA.

Ajo është kthyer në një nga modelet më të kërkuara atje dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj.

Bukuroshja ka bashkëpunuar me emrat më të mëdhenj të modës dhe së fundmi ka qenë pjesë e sfilatës së një ‘brandi’ për prezantimin e rrobave të banjës.

Në sfilatën e “Oh Polly” nuk kanë munguar as modele shumë të njohura, me të cilat Lorena ka ndarë disa momente mjaft të veçanta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat