Prezantuesja shqiptare nuk duket aspak e mirë pa grim! - Bota Sot
Prezantuesja shqiptare nuk duket aspak e mirë pa grim!

Mediale Vip

Prezantuesja shqiptare nuk duket aspak e mirë pa grim!

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 14:11
Albana Osmani

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Albana Osmani duket se po kalon ditë të mira në Londer.

Për këtë ditë vikendi ajo ka bërë një paraqitje për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Albana përherë di të paraqitet me shumë stil dhe në formë, porse kësaj radhe ajo duket krejtësisht më ndryshe.

Image

Osmani është shfaqur e gjitha pa grim, madje flokët e saj nuk duken aspak mirë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...