Oriola Marashi vë në plan të parë hiret e saj - Bota Sot
Oriola Marashi vë në plan të parë hiret e saj

Mediale Vip

Oriola Marashi vë në plan të parë hiret e saj

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 12:44
Oriola Marashi

Modelja, e cila së fundmi i është bashkuar kompanisë botërore të modës, po vazhdon të tërheq vëmendje me postimet e saj.

Fjala është për Oriola Marashin, ku javë më parë bëri të ditur se i është bashkuar brendit botëror “Guest”, teksa pjesën më të madhe është në Amerikë.

Megjithatë, ajo momentalisht është duke i shijuar disa ditë të mira pushimi në Shqipëri, ku nuk mungon as në rrjetet sociale.

E njëjta është shfaqur tejet atraktive në paraqitjen e fundit dhe në plan të parë ka vënë fizikun e saj joshës.

Në bikinit e bardha dhe flokët e lëshuara, ajo duket tejet në formë, linjat e së cilës janë për t’u pasur zili.

Ndërkohë, ajo ka njoftuar fansat se do hyjë edhe në muzikë, por deri më tani asgjë nuk ka publikuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...