Meghan dhe Harry zbulojnë risinë e tyre - Bota Sot
Meghan dhe Harry zbulojnë risinë e tyre

Mediale Vip

Meghan dhe Harry zbulojnë risinë e tyre

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 19:33
Princi Harry dhe Meghan Markle

Duka dhe Dukesha e Sussex (Princi Harry dhe Meghan Markle) e kanë zbuluar zyrtarisht emrin e fondacionit të tyre të ri pasi e ndanë organizatën e tyre nga Princi William dhe Dukesha Kate Middleton.

Nëse nuk e dini, lajmi për “ndarjen” mbretërore erdhi në fillim të këtij viti kur dy çiftet deshën të shkonin në drejtime të ndara teksa kanë interesa të ndryshme.

Fondacioni i ri do të quhet Sussex Royal The Foundation of the Duke and Duchess of Sussex.

Organizata ka katër drejtorë: Meghan dhe Harry, menaxherja e tyre për marrëdhëniet me publikun Sara Latham dhe Natalie Campbell.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...