6 muajshe shtatzënë, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut një modele gjithë nur! - Bota Sot
6 muajshe shtatzënë, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut një modele gjithë nur!

Mediale Vip

6 muajshe shtatzënë, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut një modele gjithë nur!

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 12:09
Ariana dhe Ermal Fejzulllahu

Ajo është duke përjetuar shtatzëninë e saj të katërt dhe momentalisht ndodhet në muajin e gjashtë, në pritje për t’u bërë nënë këtë vjeshtë.

Ariana, bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu njihet për stilin e saj dhe përkujdesin ndaj vetes e ndaj edhe kjo shtatëzëni e saja ka marr vëmendje në rrjetet sociale. Pak orë më parë, nëna në pritje ka publikuar disa imazhe të reja nga sesioni i fundit fotografik realizuar në natyrë.

E veshur me një fustan të ngushtë veror me lule e me një xhaketë xhins të hedhur krahëve, Ariana duket kaq mirë teksa pozon si një modele profesioniste, ndërsa e i pikaset qartazi edhe nuri i shtatzënisë.

Image

Ariana dhe Ermal Fejzulllahu pritet të bëhen sërish prindër për herë të katërt këtë vjeshtë.

Ata kanë edhe 3 fëmijë të tjerë: djalin Art dhe 2 vajzat Buna dhe Era dhe bebi në pritje mësohet se është vajzë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...