U flit për marrëdhënie të ftohta, por kjo foto e Taynës flet shumë për raportet me Kidën - Bota Sot
U flit për marrëdhënie të ftohta, por kjo foto e Taynës flet shumë për raportet me Kidën

Mediale Vip

U flit për marrëdhënie të ftohta, por kjo foto e Taynës flet shumë për raportet me Kidën

Më: 4 gusht 2019 Në ora: 23:23
Tayna

Tayna ka ndarë një fotografi në Instagram.

Në media kohë më parë po qarkullonin disa zëra se rep artistja Tayna dhe Kida nuk gëzojnë raporte të mira me njëra tjetren.

Fillimisht ishte Orhidea ajo që me një intervistë tha se nuk janë të vërtetë këto zëra dhe Taynën e ka shoqe shumë të mirë.

Tani me një postim të bërë Doruntina e konfirmoi se marrëdhëniet e saj janë shumë të mira me Kidën, reperja nga Prizreni shihet duke vallëzuar në një koncert me këngët e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...