Nora Istrefi duket shumë sensitive në fotot e fundit - Bota Sot
Nora Istrefi duket shumë sensitive në fotot e fundit

Mediale Vip

Nora Istrefi duket shumë sensitive në fotot e fundit

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 08:03
Nora Istrefi

Nora Istrefi ka publikuar disa fotografi shumë tërheqëse.

Nora Istrefi është emër shumë i dashur për publikun shqiptar, këngëtarja ka publikuar disa fotografi ku edhe një herë vë në pah elegancën e saj.

Këngëtarja edhe pse ka kohë që është bërë nënë gëzon forma të hatashme fizike e këto i ka shfaqur në fotot e fundit ku duket tejet atraktive në një fustan të kuq.

Përndryshe, Nora Istrefi në bashkëpunim me Irkenc Hykën javë më parë publikuan këngën ‘Jena Nda’ dhe është pritur mirë nga publiku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...