Jozefina Topalli bëhet gjyshe; vajza Megi solli në jetë një bebe! - Bota Sot
Jozefina Topalli bëhet gjyshe; vajza Megi solli në jetë një bebe!

Mediale Vip

Jozefina Topalli bëhet gjyshe; vajza Megi solli në jetë një bebe!

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 11:45
Jozefina dhe Megi

Një lajm i bukur vjen nga familja e ish- deputetes Jozefina Topalli këtë fundjavë.

Newsbomb shkruan se Megi, vajza e politikanës është bërë nënë për herë të parë dhe ka sjellë në jetë një bebe të shëndetshme.

Nuk dihen ende detaje rreth këtij momenti që me siguri ka gëzuar pa masë familjarët.

Kjo do të jetë bebja e parë në familjen Topalli, duke bërë që Joefina të përjetojë për herë të parë emocionet e bukura e të qenit gjyshe.

Megi Topalli prej mëse një viti po jeton romancën me babain e fëmijës, ndonëse detaje rreth identitetit të tij ende nuk janë bërë më dije.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat