Elena Ora krenare për motrën e saj dhe Bebe Rexhën: Dy shqiptare në ballinë në kohë të njëjtë

Mediale Vip

Elena Ora krenare për motrën e saj dhe Bebe Rexhën: Dy shqiptare në ballinë në kohë të njëjtë

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 11:29
Rita Ora dhe Bebe Rexha

Motra e këngëtares, Rita Ora, Elena, rrëmben vëmendje shpesh me postimet që bën në rrjetet sociale.

Derisa yjet shqiptare vazhdojnë të na bëjnë krenarë çdo ditë e më shumë, këto suksese tashmë po shpërndahen kudo.

Një gjë të tillë së fundmi e ka bërë edhe motra e artistes tonë njëherësh menaxherja e saj Elena, ku gjatë udhëtimit të saj në Greqi ka publikuar revistat, në të cilat në ballinë është Rita dhe Bebe Rexha.

Motra e këngëtares, Rita Ora, Elena, rrëmben vëmendje shpesh me postimet që bën në rrjetet sociale.

Derisa yjet shqiptare vazhdojnë të na bëjnë krenarë çdo ditë e më shumë, këto suksese tashmë po shpërndahen kudo.

Një gjë të tillë së fundmi e ka bërë edhe motra e artistes tonë njëherësh menaxherja e saj Elena, ku gjatë udhëtimit të saj në Greqi ka publikuar revistat, në të cilat në ballinë është Rita dhe Bebe Rexha.

“Shumë e lumtur sot në aeroport gjatë rrugës për në Greqi, i kam këto dy kompani me vete, jeta ime është shumë e mirë. Dy vajzat shqiptare në ballinë në kohë të njëjtë”, ka shkruar mes të tjerash ajo në imazhin e publikuar në Instagram.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e llojllojshme nga fansat e saj nuk kanë munguar, duke i përgëzuar të dy këngëtaret.

Kujtojmë që Rita dhe familja e saj u shpërngulën nga Kosova në Londër, kur artistja ishte vetëm një vjeçe, për tu shndërruar më pas në yll botëror.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat