Shyhrete Behluli është gati për projektet e reja - Bota Sot
Shyhrete Behluli është gati për projektet e reja

Mediale Vip

Shyhrete Behluli është gati për projektet e reja

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 00:14
Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli ka paralajmëruar diçka të re.

Shyhrete Behluli ka ndarë me ndjekësit një fotografi, përmes së cilës tregoi se së shpejti sjell diçka të re.

Këngëtarja u shfaq pranë kompozitorit dhe tekstshkruesit, Fatmir Muja, me të cilin duket se ka nsiur punën për këngën e re.

Image

“Koha për projektet e reja”, është mbishkrimi që Shyhretja ia ka lënë fotos.

Mbetet të shihet se çfarë do të sjell Shyhrete Behluli pasi përfundoi një sezon të suksesshëm me këngë e koncerte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...