E kemi parë të grimuar, por ja si duket Arjola Demiri komplet natyrale - Bota Sot
E kemi parë të grimuar, por ja si duket Arjola Demiri komplet natyrale

Mediale Vip

E kemi parë të grimuar, por ja si duket Arjola Demiri komplet natyrale

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 12:55
Arjola Demiri

Arjola Demiri ka pozuar komplet natyrale.

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri ka arritur që t’i rrëmbej zemrat e publikut me rolet e saj sidomos atë të ‘Xhbanes’.

E tani kur është shumë e dashur për ta, e ndjekin nëpër rrjete sociale dhe u intereson të dinë se çfarë po ndodh me jetën e saj.

Image

Arjola fansave u qëndron pranë me publikimin e fotove të ndryshme ku shfqet edhe provokative, e para pak minutash u ka thënë ‘mirëmëngjes’ me një imazh ku shfaqet e pa grimuar dhe krejtësisht natyrale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...