Rita Ora pozon gjysmë e zhveshur nga krevati

Mediale Vip

Rita Ora pozon gjysmë e zhveshur nga krevati

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 08:23
Rita Ora

Rita Ora në shtrat së bashku me një person.

Rita Ora është një nga artistet më të komentuara në shoubiz kjo për shkak muzikës dhe postimeve që po bën në rrjete sociale.

Këngëtarja nga Prishtina së fundmi ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku ka pozuar gjysmë e zhveshur nga shtrati dhe bashkë me të është edhe një mikeshë.

Ndryshe, Rita kaloi një sezon mjaft të ngjeshur me koncerte dhe projekte muzikore i fundit i tillë është ‘Ritual’ një këngë kjo mjaft e pëlqyer nga publiku.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat