Martohen Blero dhe Afrona, pamje nga dasma përrallore - Bota Sot
Martohen Blero dhe Afrona, pamje nga dasma përrallore

Mediale Vip

Martohen Blero dhe Afrona, pamje nga dasma përrallore

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 19:57
Blero dhe Afrona

Blero dhe Afrona pas një lidhje pesë vjeçare i kanë thënë PO njëri-tjetrit në një ceremoni përallore në Shëngjin.

Gjithçka sa i përket dekorit e menduar në detaje nga ekipi i Alketa Vejsiut, në pamjet e para nga kurorëzimi, ceremonia i ngjanë ëndrrave.

Çifti janë kurorëzuar nga Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Selim Pacolli.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat