'Çfarë ke bërë tjetër, përveç buzëve?'/ Einxhel Shkira habit me përgjigjen - Bota Sot
'Çfarë ke bërë tjetër, përveç buzëve?'/ Einxhel Shkira habit me përgjigjen

Mediale Vip

'Çfarë ke bërë tjetër, përveç buzëve?'/ Einxhel Shkira habit me përgjigjen

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 08:06
Einxhel Shkira

Moderatorja e njohur Einxhel Shkira njihet për spontanitetin që e karakterizon. Ajo shpesh vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston. Është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe nuk e ka aspak problem t’u përgjigjet fansave, edhe kur këta të fundit mund t’a teprojnë.

Einxhel është akuzuar shpesh për operacione plastike por asnjëherë nuk i ka pranuar ato. Ditën e sotme përmes instagramit, në hapësirën kushtuar pyetjeve të fansave, ajo është përballur me pyetjen: “Përveç buzëve, çfarë ke tjetër të bëra”. Ishte kjo pyetja që me siguri duhet t’a ketë vënë në siklet moderatoren e Top Channel, megjithatë ajo zgjodhi t’a marrë me sportivitet duke ia mbyllur gojën në mënyrën më të papritur.

”Përveç buzëve, gjithë të tjerat”, -është përgjigjur ajo duke e shoqëruar postimin e saj me disa ikona të qeshurash. Mesa duket Einxhel zgjodhi që t’a ironizojë fansen në këtë mënyrë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...