Irina Shayk, një nga modelelet më seksi në botë - Bota Sot
Irina Shayk, një nga modelelet më seksi në botë

Mediale Vip

Irina Shayk, një nga modelelet më seksi në botë

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 16:44
Irina Shayk

Modelja e njohur me origjinë ruse Irina Shayk njihet për format e saj bombastike me të cilat vazhdimisht qëndron në fokus të mediave rozë.

Ajo përpos profesionit që ushtron, e që është mjaft e suksesshme, vëmendje ka marrë edhe për shkak të jetës së saj private dhe lidhjeve me fytyra të njohura të ekranit.

Së pari ajo ishte e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, e më pas edhe gruaja e aktorit Bradley Cooper por asnjë nga lidhjet nuk pati jetë të gjatë duke përfunduar me ndarje.

Së fundmi, ajo perms një paraqitje në llogarinë e saj në Instagram, ka dëshmuar se vazhdon të jetë një nga femrat më seksi në planet

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...