Justifikime për të mos bërë dashuri, modelja: S’i them kurrë jo - Bota Sot
Justifikime për të mos bërë dashuri, modelja: S’i them kurrë jo

Mediale Vip

Justifikime për të mos bërë dashuri, modelja: S’i them kurrë jo

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 17:46
Angela Martini dhe Dragos Savulescu

Angela Martini është një prej modeleve më të njohura shqiptare. Prej vitesh ajo e ka vazhduar karrierën e saj në SHBA. Bukuroshja me origjinë nga Shkodra është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu.

Ajo u bë pjesë e emisionit “Klanifornia”  këtë të shtunë, ku iu përgjigj pyetësorit të Marina Vjollcës. Me humor, Angela Martini tregoi se nuk i thotë kurrë Dragos, kur ky i fundit i kërkon të bëjë dashuri.

Marina Vjollca: Tre justifikime për të mos bërë dashuri. Çfarë i thua ti Dragos?

Angela Martini: Nuk i them kurrgjë. S’i them kurrë jo.

Bukuroshja shqiptare foli edhe për meshkujt shqiptarë. Sipas saj, ata duhet të respektojnë femrat shqiptare më shumë.

“Kanë shumë vlera”, shtoi Angela Martini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat