Loredana ka lansuar “Kein Wort” - Bota Sot
Loredana ka lansuar “Kein Wort”

Mediale Vip

Loredana ka lansuar “Kein Wort”

Më: 17 janar 2020 Në ora: 08:54
Loredana

Loredana në bashkëpunim me Juju ka publikuar këngën e re.

Kënga me titull “Kein Wort” është publikuar në profilin zyrtar të Loredanës në YouTube.

Teksi i saj ka temë dashurinë dhe është shkruar nga ajo, ndërsa muzika u bë na Miksu and Macloud.

Kënga është publikuar qe 8 orë, dhe janë regjistruar gati gjysmë milionë shkime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat