Kështu e kalojnë ditën Stresi dhe Keisi në karantinë - Bota Sot
Kështu e kalojnë ditën Stresi dhe Keisi në karantinë

Mediale Vip

Kështu e kalojnë ditën Stresi dhe Keisi në karantinë

Më: 24 mars 2020 Në ora: 11:20
Stresi dhe Keisi

Dyshja po qëndrojnë të izoluar në shtëpi.

Duket se dalë ngadalë gjërat po kthehen në vend mes Stresit dhe Keisit.

Dyshja kishin qëndruar të ndarë për muaj rresht, tani edhe pse Keisi qëndron në Kanada raportet me reperin janë kthyer në normalitet.

E këtë mund ta vërejmë edhe në bazë të postimeve që dyshja po bëjnë në rrjete sociale.

Ata ia kanë dalë të ndihen më afër se kurrë edhe në këto ditë izolimi, pasi janë gjatë gjithë kohës në kontakt me njëri-tjetrin.

Keisi tregoi se dyshja po zhvillonte një lojë bilardoje online.

Si kalojmë ditët në karantinë. Kush fitoi?”- shkruante Keisi, ndërsa në ekran dallohej qartë emri i saj dhe i Stresit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat