I ‘ndau’ pandemia, Arbenita kujton këtë moment me Feron - Bota Sot
I ‘ndau’ pandemia, Arbenita kujton këtë moment me Feron

Mediale Vip

I ‘ndau’ pandemia, Arbenita kujton këtë moment me Feron

Më: 7 prill 2020 Në ora: 19:37
Arbenita Ismajli dhe Fero

Reperin Fero dhe të dashurën e tij Arbenitën i ka ‘ndarë’ pandemia.

Duke qenë se situata është e jashtëzakonshme dhe se nuk po kanë mundësi të udhëtojnë, çifti momentalisht janë në karantina të ndara.

Ishte Arbenita ajo e cila së fundmi tha se po i mungon shumë Fero ndërsa tani e ka publikuar edhe një tjetër moment me të.

Image

Modelja foton e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram dhe dyshja duken shumë të lumtur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat