Bashkëpunimi i ri i Noizyt një nga këngët më të dëgjuara në vendet gjermano folëse - Bota Sot
Bashkëpunimi i ri i Noizyt një nga këngët më të dëgjuara në vendet gjermano folëse

Mediale Vip

Bashkëpunimi i ri i Noizyt një nga këngët më të dëgjuara në vendet gjermano folëse

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 14:10
Noizy

Noizy gjatë mesnatës lansoi projektin e ri.

Noizy në bashkëpunim me reperin gjerman Gzuz dje publikuan projektin e tyre të titulluar ‘All dem talk’ e cila menjëherë mori pëlqimin e publikut.

Kënga e cila është e punuar edhe me klip momentalisht radhitet në top 3 të këngëve më të dëgjuara në vendet si Austria dhe Gjermania, bën të ditur reperi.

Ndërkaq, për vetëm 13 orë bashkëpunimi i tyre ka arritur të arkëtoj hiç më pak se 800 mijë klikime në platformën e Youtubes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat