Ronela Hajati në fije i ka ra, kështu pozon ngaqë të nxehtit se duron - Bota Sot
Ronela Hajati në fije i ka ra, kështu pozon ngaqë të nxehtit se duron

Mediale Vip

Ronela Hajati në fije i ka ra, kështu pozon ngaqë të nxehtit se duron

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 14:52

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati shquhet për linjat e saj.

Kohën e fundit, ajo ka shpeshtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale derisa shfaqet provokative.

Derisa ka pozuar me një palë bikini, Hajati ka nxjerrë në pah format e trupit të saj.

Hajati, nuk përton të tregojë më shumë se që duhet dhe këtë e bën me shumë qejf.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat