Kthehet në shtëpi, Era Istrefin e priti kjo surprizë… - Bota Sot
Kthehet në shtëpi, Era Istrefin e priti kjo surprizë…

Mediale Vip

Kthehet në shtëpi, Era Istrefin e priti kjo surprizë…

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 17:41
Era Istrefi

Era Istrefi festoi në 4 korrik ditëlindjen e saj të 26-të.

Të shtunën këngëtarja kosovare ndau edhe disa foto në rrjete sociale që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve, ku shfaqej e veshur me nje kostum të kuq pranë një makine “Lamborghini”.

Megjithëse kaloi një ditëlindje të bukur me miqtë e saj deri në orët e para të mëngjesit, festa e vërtetë e priste në shtëpi.

Familjarët e Erës kishin përgatitur një festë surprizë në Prishtinë për yllin e “Bon bon”.
Zbukurime, torta dhe dhurata pafund e pritën këngëtaren sapo mbërriti në shtëpi.

Të pranishme në festë ishte edhe motra e saj Nora Istrefi, sëbashku me të voglën Renee, me të cilën Era postoi disa video në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat