Luana Vjollca shijon ditët e nxehta në det, a po e shoqëron Krenari? - Bota Sot
Luana Vjollca shijon ditët e nxehta në det, a po e shoqëron Krenari?

Mediale Vip

Luana Vjollca shijon ditët e nxehta në det, a po e shoqëron Krenari?

Më: 30 korrik 2020 Në ora: 08:50
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka nisur pushimet.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, më në fund si duket ka gjetur kohë për të pushuar.

E angazhuar me emisionin e saj dhe duke punuar për projekte të reja muzikore, ajo konsiderohet si një ndër femrat e cila punon shumë.

Mirë tani Luana ka vendosur ti kalojë disa ditë në plazh dhe nuk dihet se nga kush po shoqërohet.

Vetë ajo i ka ndarë me ndjekësit disa postime në Instagram në të cilat nuk kishte se si të mos dukej provokuese.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat