Veshur me fustan nate pa reçipeta, Luana Vjollca tregon shumë për ndjekësit e saj

Mediale Vip

Veshur me fustan nate pa reçipeta, Luana Vjollca tregon shumë për ndjekësit e saj

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 19:25
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka venë në pah asetet.

Moderatorja kësaj radhe ka treguar linjat në fustan nate e cila shihet pa makiazh.

Po ashtu, Luana ka ekspozuar dhe gjoksin pa reçipeta.

Ndryshe, moderatorja dhe këngëtarja shpesh merr vëmendjen e mediave rozë me veprimet e saj duke reklamuar asetet.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat