Jonida Vokshi publikon për herë të parë fytyrën e vajzës, komenti i Klea Hutës rrëmben vëmendjen

Mediale Vip

Jonida Vokshi publikon për herë të parë fytyrën e vajzës, komenti i Klea Hutës rrëmben vëmendjen

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 12:53
Jonida Vokshi

Jonida e ka ndarë me ndjekësit një imazh të ëmbël me vajzën.

Në qershor të këtij viti, prezantuesja shqiptare, Jonida Vokshi dhe aktori nga Kosova, Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë.

Ajo solli në jetë vajzën të cilën e pagëzuan me emrin Emi.

Deri më sot çifti nuk kanë dashur që t’ia zbulojnë fytyrën vogëlushes, ndërsa ishte Jonida ajo e cila e mori hapin dhe Emin e vogël e njoftoi me ndjekësit e saj në Instagram.

“Sonte donim të ju prezantojmë me Emin tonë, e cila ju përqafon shumë. Besniku sigurisht komenton: E bukur si baba vet”, ka shkruar Jonida pranë postimit ndërsa nuk kanë munguar komentet e shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

Komenti që ra në sy ishte ai i Klea Hutës e cila thotë se kjo do të jetë nusja e djalit të saj.

“Oh shpirti vogël, mos të paftë syri i keq! Të dua Emi! Kjo pra miq është nusja e djalit tim”, ka shkruar Klea

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat