Adelina Thaçi me dedikim emocional për bashkëshortin në 9 vjetorin e martesës: Të dua pafund e pakushte

Mediale Vip

Adelina Thaçi me dedikim emocional për bashkëshortin në 9 vjetorin e martesës: Të dua pafund e pakushte

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 11:23
Adelina Thaçi

Këngëtarja, Adelina Thaçi ka festuar 9 vjetorin e martesës me bashkëshortin.

Me një postim në ‘Instagram‘ ajo publikoi një imazh dhe shkroi disa fjalë plot emocion.

‘Urime 9 vjetorin e martesë shpirt, festofshim përherë pranë njëri-tjetrit. Të dua pafund e pakushte, si nga data e parë’, ka  shkruar ajo.

Image

Ndryshe, Adelina Thaçi nga martesa ka edhe fëmijë me bashkëshortin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat