Vajza e Rugovës mahnit me dukjen e re

Mediale Vip

Vajza e Rugovës mahnit me dukjen e re

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 13:46
Teuta Rugova

E bija e presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugova, Teuta Rugova jo pak herë është komentuar për dukjen e saj.

Ajo ka qenë deputete e dy legjislaturave të Kuvendit të Kosovës, teksa në zgjedhjet e fundit vendosi të tërhiqet nga gara për t’iu përkushtuar studimeve.

Përkundër mungesës së madhe në intervista apo rrjetet sociale, Teuta së fundmi duket se ka ndryshuar shumë.

Image

Kështu të paktën bëjnë të mendosh fotografitë e fundit që kunata e saj, stilistja e njohur Blerina Kllokoqi-Rugova ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Ajo ka treguar dukjen e ish-deputetes, njëherësh të bijën e vetme të presidentit të ndjerë në një nga eventet familjare së fundmi.

Rugova shihet mjaft në formë dhe me stil, teksa i buzëqesh kamerës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat