Brooklyn Beckham zbulon tatuazhin e ri kushtuar të fejuarës së tij

Mediale Vip

Brooklyn Beckham zbulon tatuazhin e ri kushtuar të fejuarës së tij

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 20:34
Brooklyn Beckham zbulon tatuazhin e ri kushtuar të fejuarës së tij

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz janë çifti më i ri, të cilët gjatë gjithë kohës shfaqen pranë njëri-tjetrit.

Ata përkundër kohës, po dedikojnë gjëra për njëri-tjetrit, që deri më tani janë për t’u admiruar, shkruan The Sun.

Brooklyn ka zbuluar se ka bërë një tatuazh për të fejuarën e tij.

Image

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ndërsa ka vënë në pah vizatimin e ri. Ai ka zgjedhur që emrin e modeles ta shkruaj në qafë.

Kujtojmë se dyshja kishin planifikuar martesën për këtë vit, por për shkak të pandemisë e kanë shtyrë për vitin 2021.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat