Luana Vjollca vjen e ‘nxehtë’ me bluzën e zbërthyer në pjesën e gjoksit për ditën e dashurisë

Mediale Vip

Luana Vjollca vjen e ‘nxehtë’ me bluzën e zbërthyer në pjesën e gjoksit për ditën e dashurisë

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 21:55
Luana Vjollca

Moderatorja e njohur ka publikuar foto në rrjete sociale.

Luana Vjollca është një ndër prezantueset më tëheqëse të televizionit shqiptar.

Moderatorja dhe këngëtarja e dashur është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon rreth 2 milionë ndjekës.

Ajo së fundmi ka ndarë imazhe të reja në Instagram, nga Dubai ku po pushon pasi përfundoi sezona e emisionit të Shiko Kush Luan.

Bukuroshja në postimin e fundit është paraqitur mjaft elegante dhe me stil teksa pozonte e ulur në karrige.

Detaji që mori vëmendjen e ndjekësve ishte bluza e zezë e saj, që përmes dizajnit interesant i kishte zbuluar asaj gjoksin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat