Mozzik bëhet me shtëpi luksoze në Ferizaj

Mediale Vip

Mozzik bëhet me shtëpi luksoze në Ferizaj

Më: 4 mars 2021 Në ora: 15:08
Mozzik

Përmes një postimi në Instagram, Mozziku tregoi se tashmë është bërë me shtëpi të re.

Duke publikuar një imazh me përfaqësuesit e kompanisë, ai shihet shumë i lumtur dhe krenar që ka arritur të bëhet banor i një prej lagjeve me shtëpi luksoze.

“Nga sot edhe zyrtarisht banor i lagjes më të bukur në Kosovë, Panorama Residence, Ferizaj. Paqim shëndetin e sukseset! Vazhdojmë tutje!” ka shkruar ai në Instastory.

Shtëpitë në këtë lagje janë pothuajse të një plani, secila luksoze dhe sigurt të kushtueshme. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat