“Kampion”, thotë 2Ton në këngën e re

Mediale Vip

“Kampion”, thotë 2Ton në këngën e re

Më: 5 mars 2021 Në ora: 16:37
2Ton

2Ton sapo ka sjellë këngën e tij të re.

2Ton pa mëdyshje mund të quhet njëri ndër artistët më aktiv me këngë të reja këtë periudhë.

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, ai publikoi projektin e ri muzikor me titull “Kampion”, të cilit ia shoqëroi edhe videoklipin.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes vet 2Ton, ndërsa kënga edhe këtë herë ka për temë dashurinë.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga 2Ton me titull “Kampion”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat