Rita Ora publikon disa nga prapaskenat e BANG që nuk i kemi parë

Mediale Vip

Rita Ora publikon disa nga prapaskenat e BANG që nuk i kemi parë

Më: 14 prill 2021 Në ora: 21:33
Rita Ora

Artistja e njohur ka falënderuar ata që e dëgjojnë muzikën e saj.

Rita në profilin e saj në Instagram postoi imazhe të portretit të saj.

30 vjeçarja vuri në pah figurën e pa zëvendësueshme të rregulluar me makijazh dhe flokët me ngjyrë të kuqe.

Dukjen e saj e ka kompletuar me vathë prej ari teksa në mbishkrimin e postimit zgjedhi të shkruaj: “Disa nga prapaskenat për ju nga xhirimi i #BANG EP! 🧡💥🌋🧨 faleminderit të gjithëve që e kanë dëgjuar !!”.

Image
Image
Image

 

Ndryshe, Rita po vazhdon të qëndrojë në Australi duke punuar për projekte të reja muzikore

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat