I erdhi mesazh ku thuhej “më mungon”, Antonela braktis Atdheun në takim

Mediale Vip

I erdhi mesazh ku thuhej “më mungon”, Antonela braktis Atdheun në takim

Më: 23 prill 2021 Në ora: 19:29
Atdheu dhe Antonela

Antonela u largua me lot nga takimi me Atdheun.

Takimi i Antonelës me Atdheun filloi me një befasi të bukur, por nuk përfundoi mirë.

Gjatë takimit, dyshja dukeshin shumë të afërt, por në një moment, Atdheut i erdhi një mesazh, ku shkruhej “më mungon”.

Antonela dyshoi se i shkroi ndonjë femër, ndërsa ai nuk iu përgjigj dhe ajo vendosi të largohej nga takimi.

Në anën tjetër, në studio Atdheu tha se ishte nëna ajo që i shkroi dhe atë ia dëshmoi me anë të numrit.

Në fund, Antonela tha se e kishte ekzagjëruar, andaj i kërkoi falje Atdheut për sjelljen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat