Një adoleshente 14-vjeçare aspak e zakonshme si Rihanna

Mediale Vip

Një adoleshente 14-vjeçare aspak e zakonshme si Rihanna

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 08:22
Rihanna

Shumë vite para se të ishte këngëtare dhe sipërmarrëse kaq e suksesshme, Rihanna e paska treguar talentin e saj në dizajn me aktivitet e vegjëlisë.

Dizajneri i njohur, Anwar Muhammad nga Barbados (vendlindja e Rihannës) ka treguar se këngëtarja e njohur e ka ndihmuar të krijojë veshje për një festival që zhvillohej asokohe.

“Ajo ka qenë përherë e para në çdo gjë dhe ka pasur gjithmonë një talent të padiskutueshëm”, ka rrëfyer ai.

Fotot nga ato vite i publikoi po Muhammad, i cili e kish fotografuar Rihannën me shoqet e saj duke stiluar në atelien e tij modeste dhe tregoi hapur krenarinë për të. Për më shumë, ju lëmë të komentoni vetë fotot e këngëtares së njohur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat