“Kam video pornografike, të turpëroj”, ja si u kërcënua aktorja e njohur nga shoqja e saj

Mediale Vip

“Kam video pornografike, të turpëroj”, ja si u kërcënua aktorja e njohur nga shoqja e saj

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 12:20
Melisa Asli Pamuk

Raportet miqësore mes aktores dhe “Miss Turqia 2011”, Melisa Asli Pamuk dhe shoqes së saj të ngushtë Elif Atba hyn në krizë pak kohë më parë ku ato nuk u panë më bashkë në publik dhe nuk komentuan teksa u pyetën për njëra-tjetrën në intervistat e ndryshme në media.

Sipas mediave turke aktorja kishte shkëputur marrëdhëniet me mikeshën e saj pasi ajo i kishte shprehur dashurinë. Pas refuzimit, Pamuk pretendoi se ajo e kishte kërcënuar: “Kam video pornografike, të turpëroj”.

Aktroja e ka hedhur në gjyq ish-shoqen e saj, por gjykata nuk i ka dhënë të drejtë pasi ajo nuk ka prova që e vërtetojnë këtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat