Arrestohet Farrah Abraham - Bota Sot
Arrestohet Farrah Abraham

Mediale Vip

Arrestohet Farrah Abraham

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 19:16
Farrah Abraham

Farrah Abraham u arrestua të martën në hotelin Beverly Hills nën dyshimin se u rrah me një punonjës.

27-vjeçarja thuhet se u kap me punonjësin në mbrëmje të cilin e goditi. Policia u thirr në vendngjarje dhe sipas mediave të huaja, besohet se artistja ishte nën ndikimin e alkoolit.

Asnjë deklaratë zyrtare nuk është bërë akoma.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera