Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen - Bota Sot
Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen

Mediale Vip

Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 23:45
Big Mama

Këngëtarja e njohur Big Mama kësaj radhe ka befasuar me pamjen e saj.

Ajo u përfol gjatë pas zvogëlimit të lukthit por që tani po gëzon një fizik të mrekullueshëm.

Me këtë ndryshim drastik, ajo nuk ndalet së publikuari video e imazhe të llojllojshme në rrjete sociale, e që vërehet se edhe pamja e artistes është tejet e ndryshme.

Duke qenë se ka humbur peshë, Mama ka fituar një pamje të re ku në këto imazhet që ju sjellim në vazhdim ‘zhgënjen’ edhe fansat.

Sido që të jetë, ajo po ecën mjaft mirë me muzikë dhe në rolin e prezantueses.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera