Rihanna nuk dëshiron të humbasë linjat e saj

Mediale Vip

Rihanna nuk dëshiron të humbasë linjat e saj

Më: 2 gusht 2018 Në ora: 13:44
Rihanna

Këngëtarja 30-vjeçare ndihet e sigurt me figurën e saj më të plotë.

Megjithëse është gati të nisë një regjim të ri të stërvitjes, aktorja e 'Oqeanit' 8 është e vendosur të mbajë linjat e saj.

"OK, ti po kërkon personin e gabuar, nuk e di, ndoshta sepse jam. Unë jam gati për të shkuar përsëri në palestër, dhe shpresoj se nuk do të humbasë ijët e mia ose të gjitha kofshët. Unë do të humbas disa, por jo të gjitha," u përgjigj Rihanna e pyetur nga mediat nëse do të mbajë format e saja në formë.

Rihanna gjithashtu zbuloi se është bërë gjithnjë e më shumë e kujdesshme ndaj njerëzve me të cilët ajo rrethon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat