Kush nuk e do Bebe Rexhën? - Bota Sot
Kush nuk e do Bebe Rexhën?

Mediale Vip

Kush nuk e do Bebe Rexhën?

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 21:19
Bebe Rexha

Bebe Rexha po shijon ende suksesin e këngës më të fundit I’m a mess që ka marrë mbi 100 milionë klikime në YouTube.

Ajo e inspiruar nga kënga e vetë ka shkruar “Ai nuk më do dhe kjo është në rregull. Sepse unë e dua veten pavarësisht”, duke e shoqëruar me një zemër.

Ndryshe Bebe ka publikuar edhe albumin e saj ‘Expectations’ që është pritur mjaft mirë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera