Elvana Gjata publikon foton me “shoqet”, do qeshni me lot - Bota Sot
Elvana Gjata publikon foton me “shoqet”, do qeshni me lot

Mediale Vip

Elvana Gjata publikon foton me “shoqet”, do qeshni me lot

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 13:36
Elvana Gjata

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Elvana Gjata, është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku publikon foto e video të ndryshme nga jeta e saj profesionale. Por jo është gjithnjë e kujdesshme kur bëhet fjalë për jetën e saj private, duke e mbajtur larg vëmendjes së mediave dhe fansave të saj.

E teksa ishim mësuar që në profilin e saj në “Instagram” të shihnim vetëm foto apo video nga puna e saj, së fundmi Elvana ka nisur të postojë edhe gjëra që janë për të qeshur.

Ditën e sotme këngëtarja ka postuar një fotografi ku shfaqet në mesin e disa lopëve në Ersekë.

“Vetëm unë dhe shoqet e mia”, shkruan Elvana bashkëngjitur me foton që ka bërë të gjithë fansat për të qeshur

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...