Njihuni me mjeshtrin e saksofonit Frrok Dodaj - Bota Sot
Njihuni me mjeshtrin e saksofonit Frrok Dodaj

Mediale Vip

Njihuni me mjeshtrin e saksofonit Frrok Dodaj

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 21 shtator 2018 Në ora: 12:45
Frrok Dodaj

Një tjetër artist i cili falë talentit të tij me instrumentët e klarinetës dhe saksofonin din të bëjë super atmosferë duke qenë i kërkuar kudo. Ky është Frrok Dodaj i cili me origjinë nga Shqipëria por kudo i pranishëm e ka 12 vite që punon me këngëtarin e mirënjohur Meda, e kudo që është ai npër koncerte e mbrëmje muzikanti është me të. Ai është kudo i pranishëm me Medën e grupin e tij në Kosovë, në europë e deri në Amerikën e largët, ku në vitin e ri 2018 në Nju York ishin dhe argëtuan një super publik të madh që nuk mungojnë asnjëherë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera