Shumë shpejt "Utan Dig" nga super stari Liza - Bota Sot
Shumë shpejt "Utan Dig" nga super stari Liza

Mediale Vip

Shumë shpejt "Utan Dig" nga super stari Liza

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 11 tetor 2018 Në ora: 18:20
Liza

"Take me away" ajo ka gati një tjetër këngë të bukur. "Utan Dig" ky do jetë titulli pasi projekti i super starit Liza Therese do të jetë në gjuhën suedeze (shqip "Pa ty") shkruar nga vetë ajo një baladë mjaft e bukur dashurie që vjen këto ditë. Artistja është e njohur edhe për publikun shqiptar ku në Zhurma Show Awards kishte marrë edhe çmim vite më parë dhe njihet jo vetëm për zërin e saj por edhe një këngëtare mjaft e bukur.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera