Shkëlzen Berisha publikon foton, Armina ka diçka për t’i thënë: Po zemrën dhe dritën e njeh? Je ti - Bota Sot
Shkëlzen Berisha publikon foton, Armina ka diçka për t’i thënë: Po zemrën dhe dritën e njeh? Je ti

Mediale Vip

Shkëlzen Berisha publikon foton, Armina ka diçka për t’i thënë: Po zemrën dhe dritën e njeh? Je ti

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 13:41
Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani

“Po zemrën dhe dritën e njeh? Je ti”. Me këto fjalë i drejtohet blogerja e njohur Armina Mevlani të fejuarit të saj Shkëlzen Berisha.

Ish-djali i kryeministrit Sali Berisha ka publikuar një ditë më parë në profilin e “Instagram”-it, një foto të tij.

Fotografia që mori shumë pëlqime dhe komente, nuk u la pa u komentuar edhe nga e fejuara e tij, Armina.

Kjo e fundit i shkruan: “Po zemrën dhe dritën e njeh? Je ti <3”. Këtij komenti i kthen menjëherë përgjigje Shkëlzeni i cili shkruan: “E njoh! Është fotografi”.

Armina nuk e lë me kaq dhe vendos që t’i komentojë sërish, duke lënë të kuptohet se ai është “zemër dhe dritë”: “Jooo, vetëm ti”.

Ndërkohë kujtojmë se Shkëlzen Berisha është baba i dy fëmijë nga marrëdhënia me ish-bashkëshorten, Sadije.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...