Nevina Shtylla zgjedh më të bukurin e Superiores, është futbollisti i…. - Bota Sot
Nevina Shtylla zgjedh më të bukurin e Superiores, është futbollisti i….

Mediale Vip

Nevina Shtylla zgjedh më të bukurin e Superiores, është futbollisti i….

Më: 2 nëntor 2018 Në ora: 14:30
Nevina Shtylla

Drejtuesja e emisionit “Proçesi Sportiv”, Nevina Shtylla, ka qenë e ftuar në emisionin “Pop Culture” ku ka folur për futbollistët e Superiores dhe ka zgjedhur atë që ajo mendon se është më simpatiku. 

Moderatorja Dojna Mema e ka ngacmuar bukuroshen se kush ishte futbollisti më i bukur i Superiores. Sthylla ka zgjedhur sulmuesin e Partizanit, Jurgen Bardhin, si më simpatikun e futbollistëve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...