Pas dy vjetëve, Adelina Emini po vjen me një baladë të re - Bota Sot
Pas dy vjetëve, Adelina Emini po vjen me një baladë të re

Mediale Vip

Pas dy vjetëve, Adelina Emini po vjen me një baladë të re

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 11:07
Adelina Emini

Ajo ka dy vite që i ka munduar skenës muzikore me projekte të reja.

Ditë më parë paralajmëroi se shumë shpejt do të vjen me këngë të re për fansat dhe dashamirët e muzikës.

Bëhet fjalë për Adelina Eminin, e cila pritet që këto ditë të publikojë këngën më të re të zhanrit baladë.

Ajo përmes llogarisë personale në Instagram ka zbuluar për këngën e re teksa ka publikuar edhe një video të shkurtër.

“Nuk je ti”, titullohet kënga më e re e bukuroshes sonë që do ta shoqërojë me video, të cilën e ka punuar “Pink Moon Video” .

Instrumentalin e muzikës e ka bërë maqedonasi, Darko Dimitrov gjersa teksin e ka shkruar Lindon Berisha.

Ndryshe, Emini pritet që të sjell edhe projekte të reja gjatë vitit të ardhshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...